2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Psarskie
KT-24
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. telefonicznej i mailowej obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 651 - 4 943 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Psarskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KT-24 to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która od samego początku powstania w 2010 roku skupia ludzi zgromadzonych wokół idei zbudowania firmy handlowej, będącej w niedługim czasie liderem w sprzedaży urządzeń do domu i ogrodu na rodzimym rynku. Dalsza chęć rozwoju powoduje, że cały czas szukamy najlepszych ludzi na rynku.

Nasze motto „jeśli chcesz latać wysoko, otaczaj się orłami”

Firma działa na chwilę obecną w oparciu o 2 sklepy stacjonarne, platformę e-commerce, trzy magazyny na 4000 miejsc paletowych, logistykę dostaw, oraz własny serwis. Jesteśmy właścicielem marek własnych Lehmann, Kanwod oraz Fizyo.

Znaczny akcent w naszej działalności to sprzedaż internetowa, realizowana poprzez własny sklep internetowy, platformy marketplace w Polsce i w Europie.

Kogo szukamy?

  • Szukamy osoby komunikatywnej o wysokiej kulturze osobistej

  • osoby biegłej w posługiwaniu się programami komputerowymi( Word, Excel, poczta), Internet

  • osoby lubiącej kontakt telefoniczny i mającej lekkość w takich rozmowach.

Zadania na tym stanowisku:

- obsługa mailowa i telefoniczna naszych klientów kupujących nasze urządzenia przez Internet

W ogłoszeniu umieszczamy informację o samej tylko podstawie na okresie próbnym, po okresie próbnym na wynagrodzenie składa się podstawa plus doliczana będzie do tego premia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Psarskie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Psarskie
ID: 910531229