2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Ciechanów
Dodane 13 czerwca 2024

Specjalista ds. Technologii i Kontroli Jakości

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na tytuł ten codziennie pracuje ponad 4 tysiące osób. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce kadrowej spółka stała się liderem na rynku pracy. 30 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma sukcesami, dzięki którym jest ona wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista w Dziale Technologii i Wdrożeń / Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Ujazdówek gm. Ciechanów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Technologia:

  • przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu

  • stała kontrola parametrów ubojowo - rozbiorowych

  • stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej

  • śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących

  • właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości

lub

Kontrola Jakości:

  • monitorowanie bieżącego poziomu jakości wyrobów

  • kontrola przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym

  • kontrola zgodności procesów produkcyjnych z obowiązującymi procedurami, instrukcjami

  • nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością

  • weryfikacja procesów pod kątem zgodności z wymaganiami systemów jakościowych (HACCP, IFS, BRC)

  • realizacja powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego

  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika

  • znajomość normy ISO 9001

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu

  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

  • ubezpieczenie grupowe

  • wyżywienie w trakcie pracy.

Oferty prosimy kierować na adres email: rekrutacja(małpa)cedrob.com.pl

lub poprzez formularz OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 834506859