2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Brzustów
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. technicznych

Lokalizacja

Brzustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Elgis Garbatka Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w branży energetycznej i oświetleniowej.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: SPECJALISTA DS.TECHNICZNYCH

Opis zadań:

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej

  • Rozwiązywanie zagadnień w obszarze konstrukcji i technologii

  • Usprawnianie procesów technologicznych

  • Realizacja zadania w zakresie rozwiązań projektowych

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych  wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych

Nasze wymagania :

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, środowiska SolidWorks

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Zdolność do technicznej weryfikacji wykorzystywanych rozwiązań

  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pracowniczych planów emerytalnych.

Lokalizacja

Brzustów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brzustów
ID: 915470067