2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bogumiłów
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. Technicznych

Lokalizacja

Bogumiłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Epicom Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży FMCG w Polsce. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości papierów higienicznych – ręczników kuchennych i papieru toaletowego. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce. Podstawą sukcesu Epicom jest młody, dynamiczny i niezwykle profesjonalny zespół ludzi, który od zawsze jest priorytetem i najwyższą wartością w firmie.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Bogumiłowie gm. Kleszczów (21 km od Bełchatowa, 17 km od Kleszczowa, 37 km od Radomska) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Wymagania:

·       Wykształcenie min. Średnie techniczne, mile widziane wyższe np. Inżynierskie

·       Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

·       Doświadczenie w sporządzaniu umów, pism administracyjnych, zapytań ofertowych itp.

·       Znajomość obsługi komputera (MS Office - w szczególności Excel)

·       Czynne prawo jazdy kat. B

·       Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja projektów zakładowych  rozbudowy zakładu, inwestycji w odnawialne źródła energii itp. (koordynacja prac, uzgodnienia z wykonawcami, nadzór nad dokumentacją)

  • Zakup części do maszyn, szukanie alternatywnych zamienników

  • Negocjacje cenowe z kontrahentami i usługodawcami

  • Współpraca z producentami maszyn produkcyjnych

  • Współpraca z usługodawcami

  • Przygotowywanie analiz na potrzeby działu

  • Kontrola wydatków zgodnie z zaplanowanym budżetem w obszarze działu

  • Praca z dokumentacją z zakresu części zamiennych

  • Sprawdzanie i opisywanie faktur, dbałość o ich poprawność

  • Współpraca z pracownikami innych działów

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze FMCG

·       Bogaty pakiet dodatków motywacyjnych do pensji (premia miesięczna, premia absencyjna, dodatek urlopowy, bony świąteczne, nagrody uznaniowe, dopłata do grupowego ubezpieczenia na życie, dopłata do posiłków)

·       Perspektywy rozwoju oraz awansu w ramach struktur firmy

·       Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Bogumiłów,

Łódzkie

Łódzkie, Bogumiłów
ID: 912693379