2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. techniczno-administracyjnych

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób autystycznych i neuroróżnorodnych. Świat, w którym każdy człowiek może zrealizować swój potencjał. Fundacja jest największą w Polsce organizacją na rzecz osób autystycznych i neuróróżnorodnych. Każdego dnia pracuje nad tym, by społeczeństwo było dla nich przyjazne. Prowadzi również placówki diagnostyczne i edukacyjne. Zatrudnia ponad 130 osób. W ramach swojej misji Fundacja prowadzi szkoły terapeutyczne dla uczniów autystycznych, w których przygotowuje ich do tego, by mogli żyć pełnią życia.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

F&A/JiM/01-04/24

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków:

·          Regularna kontrola, czy budynek jest w dobrym stanie technicznym

·          Zapewnienie prawidłowego działania wszystkich urządzeń

·          Zarządzanie pracami konserwacyjnymi, naprawczymi oraz usuwaniem awarii.

·          Organizowanie przeglądów zgodnie z przepisami (np. budowlanymi, przeciwpożarowymi)

·          Zarządzanie dostawami mediów do nieruchomości

·          Nadzorowanie prawidłowego zarządzania odpadami.

·          Kontrolowanie jakości świadczonych usług, w tym remontów, ochrony i utrzymania czystości

·          Realizacja zakupów sprzętu, materiałów eksploatacyjnych

·          Bieżąca kontrola nad wyposażeniem pomieszczeń Fundacji

·          Nadzorowanie zewnętrznych terenów Fundacji

·          Współpraca z inspektorem BHP w zakresie obiektu oraz wykonywanie jego zaleceń

·          Udział w przygotowywaniu i rozliczaniu planów remontów i inwestycji

Nasze wymagania:

·          Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

·          Aktualna wiedza na temat przepisów związanych z powierzonym obszarem

·          Doświadczenie w koordynowaniu prac ekip świadczących usługi budowlane i instalacyjne

·          Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym

·          Komunikatywność i zdolność do współpracy z różnymi jednostkami i dostawcami

·          Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

·          Proaktywność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań

·          Znajomość pakietu MS Office

·          Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

·          Uprawnienia SEP E - G1, G2, G3

·          Doświadczenie w przygotowywaniu planów remontów i inwestycji oraz przy uruchamianiu nowych inwestycji

To oferujemy:

·                  Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

·                  Ruchomy czas pracy z możliwością rozpoczynania pracy między 7:30 a 8:30

·                  Atrakcyjne wynagrodzenie

·                  Pakiet benefitów

·                  Wspieranie w rozwoju zawodowym

·                  Jasne i przejrzyste ścieżki kariery powiązane ze wzrostem wynagrodzenia

·                  Możliwość rozwoju i realizacji szczytnej misji organizacji JiM

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 909622704