2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zator
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. technicznego opracowania projektu w zakładzie meblowym

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. technicznego opracowania projektu

Praca w zakładzie Meblowym

Twój zakres obowiązków:

  • znajomość i predyspozycje czytania rysunków,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej mebli na bazie planów architekta w programie  CAD/CAM,  wskazane docelowo w 3D TopSolid,

  • nadzorowanie techniczne wykonania projektu,

  • tworzenie kalkulacji, na bazie danych planów Architekta – programie Excel,

  • współpraca w zespole technicznym przygotowania projektów,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne – mile widziane  w branży meblarskiej,

  • umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego do odczytu adnotacji architekta – docelowo podnoszenia i znajomość języków w. w .

  • samodzielność, kreatywność, sumienność, umiejętność współpracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane

·       znajomość technologii produkcji mebli,

·       znajomość programu Top Solid,

·       dyspozycyjność do odbywania wyjazdów delegacyjnych zagranicznych,

Oferujemy:

  • umowa o pracę w standardzie KP i przyjaznym środowisku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie powyżej rynkowego na w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji na start,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w kursach języka angielskiego i szkolenia TopSolid – szkoła na terenie zakładu pracy .

  • tolerancja czasowa na wdrożenie się na zajmowane stanowisko,

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie realizującej 90% międzynarodowych kontraktów,

Dowiedz się o nas więcej:

https:// www.mwhmeble.com/

Prosimy CV przesyłać poprzez OLX lub na e-mail: info(at)mwhmeble.com

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 682716795