2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Brzeźno
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. Szkoleń z Sztucznej Inteligencji

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Obowiązki:

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu sztucznej inteligencji dla różnych grup odbiorców.

  • Aktualizacja i dostosowywanie programów szkoleniowych do najnowszych trendów i technologii w branży AI.

  • Ocena postępów i dostarczanie indywidualnego wsparcia uczestnikom szkoleń

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, w tym prezentacji, dokumentacji itp.

  • Organizacja warsztatów, szkoleń i seminariów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: nauki społeczne/zarządzanie/ekonomia/marketing/informatyka lub status studenta ostatnich lat studiów na wymienionych kierunkach.

  • Co najmniej roczne doświadczenia w prowadzeniu szkoleń

  • Praktyczna znajomość najnowszych technologii i trendów w AI, w tym uczenia maszynowego, przetwarzania języka naturalnego itp.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole i adaptacji do szybko zmieniającego się środowiska.

  • Pasja do dzielenia się wiedzą i wspierania innych w nauce.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w dynamicznie rozwijającej się branży.

  • Pracę w zespole, który ceni innowacje, kreatywność i współpracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 911066584