2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Reda
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. Szkoleń Przedstawicieli Handlowych

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Czy chcesz być częścią dynamicznego zespołu, który nie tylko osiąga sukcesy, ale także inspiruje do rozwoju i tworzy przyjazne środowisko pracy? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska: Jako Specjalista ds. Szkoleń Przedstawicieli Handlowych będziesz odpowiedzialny/a za przekazywanie wiedzy i umiejętności naszym Przedstawicielom Handlowym, pomagając im zaklimatyzować się podczas pierwszych dni pracy. Twoje główne zadania będą obejmować szkolenie w zakresie sprzedaży bezpośredniej, obsługi kasy fiskalnej i terminala, zasad obowiązujących w naszej firmie, rozliczania dziennego sprzedaży oraz znajomości produktów. Szkolenia będą prowadzone zarówno w Trójmieście, jak i w innych miastach Polski, zapewniając Ci dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy. Praca z własnym samochodem, w przyszłości samochód służbowy. Zwracamy 100% kosztów paliwa oraz pokrywamy amortyzację samochodu.

Oczekiwane umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży handlowej.

  • Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i przekonujący.

  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne.

  • Elastyczność i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia klimatu firmy i przekazywania jej misji.

  • Gwarantowany rozwój zawodowy wraz z rozwojem firmy.

  • Benefit żywieniowy o wartości 1000-1200 zł miesięcznie.

  • Stabilne i pewne warunki pracy.

  • Szkolenie wprowadzające.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednakże skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas już teraz i wspólnie będziemy tworzyć przyszłość naszej firmy!

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 916881068