2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Somianka
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. szkoleń i Standardów Operacyjnych w Transporcie

Lokalizacja

Somianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lider w branży transportowej, poszukuje do swojego zespołu Specjalisty ds. Szkoleń i Standardów Operacyjnych w Transporcie. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie bezpieczeństwo, jakość i ciągły rozwój, dołącz do nas!

1. Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i organizacja szkoleń dla kierowców, w tym z zakresu eco drivingu oraz systemów zarządzania jakością.

  • Opracowywanie i aktualizacja programów szkoleniowych, aby spełniały aktualne standardy branżowe i wymogi prawne.

  • Monitorowanie i analiza wyników szkoleń oraz wdrażanie planów doskonalenia.

  • Przeprowadzanie regularnych kontroli stanu technicznego i doposażenia ciężarówek, aby zapewnić zgodność z wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami bezpieczeństwa i jakości.

  • Współpraca z działami zarządzania flotą i bezpieczeństwa w celu identyfikacji obszarów do poprawy i wdrażania najlepszych praktyk.

2. Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie transportu, logistyki lub pokrewne.

  • Minimum 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku w branży transportowej.

  • Znajomość aktualnych przepisów, czasu pracy kierowcy i standardów dotyczących transportu i bezpieczeństwa.

  • Certyfikat instruktora eco drivingu będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i prowadzenia szkoleń.

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy C+E.

3. To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multi sport, owoce, kawa, herbata, woda, spotkania integracyjne, dofinansowanie nauki języków obcych,

  • Pracę w zespole wysoko kwalifikowanych specjalistów.

  • bardzo zgrany zespół, z którym świetnie się pracuje, tworzący rozwojową kulturę opartą o szacunek

  • partnerskie traktowanie, autentyczne wsparcie, cele, dzięki którym będziesz mógł się rozwijać, uczyć i osiągać więcej,

  • ambitną, pełną autentycznych i rozwojowych wyzwań pracę, do której będziesz przychodził z przyjemnością i motywacją

O nas:

Lider polskiego rynku w transporcie produktów leczniczych i HVC.

Dojrzała kultura otwartości, feedbacku, precyzyjnej komunikacji, ambicji, przyjaźni i szacunku

Klienci to zarówno mniejsze polskie przedsiębiorstwa jak i topowi producenci produktów leczniczych jak Bayern i Novartis.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i mieć realny wpływ na standardy pracy w branży transportowej, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny.

Lokalizacja

Somianka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Somianka
ID: 903211421