2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Krapkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TRIPS Automatyka Polska Sp. z o.o. sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, będącą częścią technologiczno-produkcyjnej grupy TRIPS.

Głównym profilem działalności firmy jest realizacja projektów, związanych z produkcją szaf sterowniczo-zabezpieczeniowych i systemów automatyki przemysłowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistę ds. systemów zarządzania jakością do naszego zakładu produkcyjnego w Krapkowicach.

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowa i utrzymanie systemów zarządzania zgodnie z ISO 9001 i ISO 14001 z naciskiem na orientację procesową

  • Administrowanie dokumentacją systemową

  • Wdrażanie zmian w procesach we współpracy z odpowiednimi właścicielami procesów

  • Koordynacja audytów wewnętrznych, identyfikacja i inicjowanie działań po-audtowych

  • Weryfikacja zgodności i opracowanie działań korygujących/zapobiegawczych

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne – elektrotechnika lub pokrewne

  • Znajomość norm zarządzania jakością ISO

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany) lub angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy w wymiarze "niepełnego" etatu

  • Pracę w zgranym energicznym zespole

  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach

  • Możliwości rozwoju i przyjazną atmosferę w pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

Zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 818186106