2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Kraków
  6. Badania i rozwój - Prądnik Czerwony
Leszek Trojanowski
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Starodruków (Książki)

Wynagrodzenie

7 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Wycena i selekcja pozyskanych książek bibliofilskich i starodruków;

• Współpraca z biurem renowacji książek – zlecanie i odbiór wykonanych prac konserwatorskich;

• Audyt zgromadzonych zbiorów antykwarycznych pod kątem wartości (wycena) oraz stanu (opis uszkodzeń);

Wymagania:

• Doświadczenie w branży antykwarycznej (min. 2 lata) oraz znajomość rynku i wiedza na temat księgozbiorów dawnych;

• Praktyka obejmująca wycenę oraz ocenę stanu technicznego księgozbiorów (szczególnie pozycje antykwaryczne, wydane do 1950 r.);

• Znajomość MS Office (Word, Excel) oraz efektywne korzystanie ze źródeł informacji w Internecie.

• Dyspozycyjność do pracy w dwóch lokalizacjach: Kraków oraz Lubień (k. Myślenic).

• Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

• Wynagrodzenie 7-13.000 brutto – w zależności od rodzaju umowy (B2B lub umowa o pracę);

• Przeszkolenie specjalistyczne w zakresie wyceny książek i księgozbiorów oraz specyfiki branży w oparciu o systemy, które wykorzystuje firma;

• Stałą współpracę z największym antykwariatem internetowym w Polsce.

• Nieustanny kontakt z unikatowymi pozycjami książkowymi.

• Dogodne warunki finansowe, benefity pozapłacowe oraz premie uznaniowe;

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 912628683