2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Promo Vision działająca jako agencja reklamowo-sportowa w związku z rozwojem działu handlowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim!

Praca na pełen etat od 8:00 do 16:00 pon-pt!!

Miejsce pracy: Kraków, ul. Sarego

Zakres obowiązków:

-Kontakt mailowy i telefoniczny z nowymi klientami firmy

-Przygotowywanie ofert handlowych, wycen

-Realizacja zleceń produkcyjnych

-Kontrola procesu realizacji zamówienia

-Współpraca z dostawcami i podwykonawcami, polskimi jak i zagranicznymi

Wymagamy:

-Dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie, minimum B2

-Dyspozycyjności, praca na pełen etat od pon. do pt. w godz. 8-16!

-Zaangażowania w wykonywaną pracę

-Umiejętności pracy pod presją czasu

-Podstawowej znajomości pakietu Office

-Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

-Bardzo atrakcyjny system prowizyjny umożliwiający zwielokrotnienie wypłaty

-Kursy językowe

-Szkolenia rozwojowe

-Niezbędne narzędzia pracy

-Przyjacielską, nie korporacyjną, atmosferę

-Niezliczone imprezy firmowe

-Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 881430399