2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 28 maja 2024

specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim w firmie BELEUROGLASS

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

· praca biurowa w branży szkła

· kompletacja dokumentacji biurowej, wystawianie fv

· odpowiedzialność za sprzedaż szkła na terenie krajów Unii Europejskiej

· kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem zagranicznym w j. angielskim

· sumienne monitorowanie i nadzór obsługiwanych zleceń oraz zamówień

· zdobywanie nowych klientów oraz zamówień na terenie Unii Europejskiej

· pielęgnowanie dobrych relacji z naszymi Partnerami oraz Klientami

· staranność w zakresie jakości i terminowości realizowanych zleceń

Nasze wymagania:

·  Język angielski – biegły w mowie i piśmie WARUNEK KONIECZNY

·  Język rosyjski – mile widziany

·  mile widziane doświadczanie w sprzedaży, ale nie jest to warunek konieczny

· otwarta osoba, która będzie bez problemu nawiązywać kontakt z klientem

Oferujemy:

·  interesujące wynagrodzenie

·  pracę z miłym i młodym zespołem

·  umowę o pracę na pełen etat

·  pracę w godzinach 8-16 od pon. do pt.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 903842409