2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Piaseczno
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży - WROCŁAW, PIASECZNO

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma Elabel Due - Dystrybutor systemów znakowania towarów i opakowań.

Poszukujemy osób do naszego działu sprzedaży, które pomogą nam w realizacji naszych celów sprzedażowych. Chcemy związać się z osobami, dla których proces sprzedaży jest nie tylko wyzwaniem ale też możliwością osobistego rozwoju.

Szukamy osób którzy będą pozyskiwać aktywnie klientów na terenie :

Wrocławia i okolic

oraz zasilą nasz zespół sprzedażowy w Piasecznie k/Warszawy

Główny zakres obowiązków:

  • sprzedaż sprzętu do znakowania przemysłowego (drukarki atramentowe ręczne, drukarki bezkontaktowe, etykieciarki, automaty drukująco-aplikujące oraz materiały eksploatacyjne)

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z nowymi klientami jak i z obecnymi,

  • przygotowywanie prostych raportów sprzedażowych,

  • stała współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • lubisz pracować z ludźmi i budować z nimi relacje interpersonalne,

  • nie jest Ci obca sprzedaż w kanale B2B,

  • potrafisz być samodzielny w działaniu i dążyć do zamierzonych celów,

  • jesteś otwarty na zdobywanie wiedzy i chętnie dzielisz się pomysłami,

  • posiadasz ważne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       Elastyczny czas pracy – to Ty wyznaczasz swój czas pracy, dla nas ważny jest końcowy efekt sprzedażowy,

·       Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

·       Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,

·       Atrakcyjny system premiowy,

·       Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).

Zainteresowany? Prześlij do nas swoje CV

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 867500322