2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Jarek
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista ds. sprzedaży Warszawa ciekawa branża benefity

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 50******00/miesiąc

·         Motywujący system premiowy poza podstawowym wynagrodzeniem, powiązany z efektami pracy.

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym.

·         Onboarding oraz stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (produktowych oraz sprzedażowych).

·         Szansa na stały rozwój w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

·         Przyjemną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole.

Benefity

·         dofinansowanie zajęć sportowych

·         dofinansowanie nauki języków

·         dofinansowanie szkoleń i kursów

·         owoce

·         zniżki na firmowe produkty i usługi

·         spotkania integracyjne

·         firmowa biblioteka

·         brak dress code’u

·         kawa / herbata

·         napoje

·         strefa relaksu

·         inicjatywy dobroczynne

Twój zakres obowiązków·

Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami z sektora B2B.

·        Przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe, zawieranie Umów.

·         Realizacja celów sprzedażowych poprzez telefoniczny i bezpośredni kontakt z Klientami.

·         Prezentacja oferty zdalnie lub bezpośrednio u klienta.

·         Budowanie pozytywnego wizerunku grupy naszych firm/spółek na rynku.

·         Partnerskie podejście wspierające rozwój biznesu Klienta.

 Nasze wymagania

·         Komunikatywność , zdolność budowania relacji.

·         Zaangażowanie w realizowane projekty sprzedażowe.

·         Efektywne działanie w realizacji planów.

·         Dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne.

·         Kultura osobista.

Mile widziane

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży dla sektora B2B

  • Doświadczenie w pracy w branży związanej z ochroną środowiska.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 919619491