2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży w sklepie z suplementami diety Łódź

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Sklep z suplementami diety oraz zdrową żywnością poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

(lokalizacja: Łódź-Widzew)

Jeżeli jesteś osobą:

• Komunikatywną,

• Dyspozycyjną (Praca na cały etat)

• Sumienną

• Interesuje cię tematyka : sport, suplementacja, odżywianie, dietetyka

• Szybko się uczysz i lubisz pracę z ludźmi

To właśnie Ciebie szukamy!

 Obowiązki:

  •       obsługa klienta według standardów firmy

  •       dbanie o czystość i porządek

  •       obsługa programu sprzedażowego oraz terminala płatniczego

  •       prowadzanie dokumentacji/raportów

  • prowadzenia social media

Wymagania:

  •       punktualność,

  •       kultura osobista,

  •      dobra organizacja czasu pracy

  • duża motywacja

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu

  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży suplementacyjnej

  • zainteresowanie sportem, aktywnym trybem życia, zdrowym odżywianiem

Oferujemy:

  •       atmosferę opartą na zaufaniu i wsparciu,

  •       wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  •       długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia,

  •       zniżki pracownicze na wszystkie produkty z naszej oferty

Zarobki:

To od Ciebie zależy wysokość Twoich zarobków! Od Nas uzyskasz podstawę oraz premię zależną od Twoich wyników sprzedażowych!

Prosimy o Przesyłanie CV na: natalia(małpa)strefasupli.pl

Mile widziani Studenci do 26roku życia!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 850509778