2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Katowice
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Załęże
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży w Kaczmarski Group

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kaczmarski Group

Jesteśmy liderem w obszarach informacji gospodarczej, monitoringu, windykacji należności oraz finansowania przedsiębiorstw. W skład Kaczmarski Group wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów - największa w Polsce platforma wymiany informacji gospodarczej.

Jeśli chcesz być dla Klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać – zapraszamy do współpracy!

Codzienne obowiązki Specjalisty ds. Sprzedaży :

  • Aktywna, telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferty produktowej Kaczmarski Group

  • Badanie bieżących potrzeb klienta i przygotowanie ofert handlowych

  • Negocjacje oraz finalizacja kontraktów biznesowych

  • Dbanie o jakość prowadzonych rozmów z klientem

  • Obsługa systemów sprzedażowych, statusowanie rozmów z klientami

  • Bieżące raportowanie i analiza indywidualnych wyników sprzedażowych

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych, a dzięki temu zarabianie naprawę dobrych pieniędzy!

Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które:

  • Potrafią przekonać nieprzekonanych i zbudować długotrwałą relację z klientem

  • Sumiennie i konsekwentnie dążą do realizacji wyznaczonych celów

  • W swoim działaniu stawiają na satysfakcję oraz zadowolenie klienta

  • Najbardziej cenią zespół, są nastawione na współpracę opartą na jasnej komunikacji

  • Są otwarte na zmiany i aktywnie biorą udział w ich wdrażaniu

  • Znają język korzyści i potrafią wykorzystać go w rozmowie handlowej

  • Indywidualnie podchodzą do klienta tak by jak najlepiej dobrać ofertę pod jego potrzeby

Co możemy zaoferować?

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30, wolne weekendy

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie finansów, a także funkcjonowania przedsiębiorstw na dynamicznym i wymagającym rynku

  • Rozwój umiejętności interpersonalnych, a także niezwykle cennych obecnie negocjacji biznesowych

  • Inflacja nam nie straszna – gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (podstawa+premia+konkursy)

  • Wiemy, że zdrowie jest NAJWAŻNIEJSZE. Dlatego w każdy wtorek zadbamy o Twoją dzienną porcję owoców!

  • Każdy ze świeżo upieczonych rodziców otrzymuje od firmy segregator pediatryczny - Mamy Ginekolog

  • W naszym firmowym DNA zdrowie i pomoc są najważniejsze. Zapewniamy okresowe szczepienia przeciwko grypie, covid-19 a także regularnie oddajemy krew. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę, a także inne akcje charytatywne.

 Nie czekaj, aplikuj ! :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 786654755