2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Barczyzna
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży w Hotelu Barczyzna Medical SPA

Lokalizacja

Barczyzna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby z pasją, energicznej, komunikatywnej i lubiącej kontakt z Gościem na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Obowiązki:

  • sprzedaż i kompleksowa organizacja wesel, komunii i imprez okolicznościowych;
  • profesjonalne prowadzenie rozmów i wymianę korespondencji z klientami;
  • reklamowanie i promowanie Hotelu i jego usług za pośrednictwem wszelkich mediów;
  • rzetelne dokumentowanie i raportowanie działań sprzedażowych wg. ustalonych standardów;
  • dbanie o dobry wizerunek Hotelu i utożsamianie się z miejscem pracy

Wymagania:

  • postawa prosprzedażowa;
  • otwartość, zaangażowanie, elastyczność i kreatywność;
  • umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji zarówno z klientami jak i współpracownikami w Hotelu;
  • doświadczenie w sprzedaży i gastronomii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznym, młodym i zaangażowanym zespole;
  • możliwość współtworzenia oferty i klimatu niezwykłego miejsca, jakim jest Hotel Barczyzna Medical SPA

Lokalizacja

Barczyzna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Barczyzna
ID: 683719555