2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży w branży finansowej

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SpiceProp to firma proptradingowa, specjalizująca się w edukacji traderów za pomocą wyzwań handlowych. Obecnie poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, którzy posiadają solidne doświadczenie w pracy z produktami finansowymi. Osoby z pasją do rynków finansowych i umiejętnością skutecznej sprzedaży będą miały możliwość rozwinięcia swojej kariery w dynamicznym środowisku.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy SpiceProp związanych z wyzwaniami handlowymi

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Udział w opracowywaniu strategii sprzedażowych i ich wdrażaniu

  • Dbałość o utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat rynków finansowych oraz konkurencyjnych produktów i usług

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów proptradingowych, forex lub kont maklerskich

  • Znajomość i zrozumienie branży finansowej

  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zdolność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie proptradingowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy motywujący do osiągania wyższych celów sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Elastyczny czas pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910301411