2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Małopolskie
  6. Zarządzanie projektami - Kraków
  7. Zarządzanie projektami - Bronowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Usług IT ukraińskojęzyczny.

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Specjalista ds. Sprzedaży Usług IT ukraińskojęzyczny (Cold and Warm Calling )

Nasza dynamiczna firma IT poszukuje energicznego i ambitnego Menedżera Projektu, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie naszej bazy klientów zarówno poprzez zimne, jak i ciepłe metody sprzedaży.

Nasze wymagania:

— Biegła znajomość języka ukraińskiego/polskiego.

— Wysoki poziom komunikatywności i umiejętności przekonywania.

— Zdolność skutecznej interakcji z klientami na różnych etapach sprzedaży.

— Aktywne pragnienie osiągnięcia wyników i zwiększenia wolumenu sprzedaży.

— Dbałość o detale.

— Biegła obsługa pakietów biurowych oraz innych metod dokumentowania wykonanej pracy.

— Biegła obsługa komputera.

  • Doświadczenie w sprzedaży usług IT będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zimnych połączeń i aktywna współpraca z nowymi klientami.

  • Praca z istniejącymi klientami w celu zwiększenia wolumenu sprzedaży.

  • Przeprowadzanie prezentacji produktów i usług.

  • Podpisywanie umów i prowadzenie negocjacji.

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań IT i usług.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży w celu osiągnięcia celów firmy.

  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu optymalizacji procesów sprzedaży.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów.

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + prowizje od sprzedaży.

  • Możliwość rozwoju kariery w danej firmie IT.

  • MacBook Pro i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

  • Nowoczesne biuro i elastyczny czas pracy od 9:00/10:00 do 18:00/19:00 od poniedziałku do piątku.

Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności i jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV - job glyanec.net lub skorzystaj z naszego bota na Telegramie - https:/t.me/GlyanecJobs_bot, wybierz "Project Manager", załaduj CV, wykonaj szybki test i umów się na rozmowę kwalifikacyjną online! W CV prosimy o podanie doświadczenia w sprzedaży oraz podejścia do pracy z klientami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 895531785