2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dobre Miasto
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej, sprzedaż, obsługa klienta

Lokalizacja

Dobre Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

PROFESTO

Łącz pasję z karierą! Dołącz do zespołu PROFESTO jako SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ!

Czy jesteś dynamiczną osobą, która pragnie przekształcać relacje biznesowe w solidne partnerstwa? Jesteś na tak? To wspaniale! Firma PROFESTO, innowacyjny lider w branży opakowań, aktualnie poszukuje charyzmatycznego i zaangażowanego specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej by dołączył do naszej rozwijającej się drużyny.

Twój zakres obowiązków:

·         realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych

·         aktywna sprzedaż telefoniczna w obszarze B2B

·         prowadzenie rozmów handlowych z potencjalnymi i obecnymi klientami

·         pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych

·         telefoniczna obsługa klientów – doradztwo w zakresie oferowanych produktów

·         obsługa platform sprzedażowych

Nasze wymagania:

·         doświadczenie w obszarze połączeń wychodzących do Klientów biznesowych

·         umiejętność pozyskiwania nowych Klientów

·         umiejętność prowadzenia negocjacji

·         wysoka kultura osobista

·         pożądane cechy: dokładność, elokwencja, komunikatywność i elastyczność

·         dobra organizacja czasu pracy

·         znajomość MS Office

·         czynne prawo jazdy kategorii B (dodatkowy atut)

·         umiejętność pracy w zespole

·         wykształcenie minimum średnie

·         znajomość systemów CRM (dodatkowy atut)

To oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         niezbędne narzędzia - laptop, telefon firmowy

·         premię miesięczne uzależnione od wyników sprzedaży

·         kompleksowe szkolenie z wymaganego zakresu

Praca od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Dobre Miasto,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Dobre Miasto
ID: 904270559