2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
rekrutacja
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Dołącz do międzynarodowej firmy E100 International Trade Sp. z o o. Jesteśmy na rynku już ponad 20 lat i należymy do grupy najszybciej rozwijających się firm w branży kart paliwowych i usług dla transportu. Szukamy teraz otwartej, komunikatywnej osoby, która będzie opiekowała się klientami, którzy korzystają z naszych usług.

Aktualnie szukamy otwartej i komunikatywnej osoby na stanowisko Młodszy Specjalista w dziale Opłat Drogowych w Dziale Opłat Drogowych z językiem rosyjskim.

Nie masz doświadczenia w podobnym dziale? Wszystkiego cię nauczymy! Oczekujemy jedynie zaangażowania i chęci do nauki.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż oraz telefoniczna obsługa klienta.

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

  • Budowanie relacji, negocjacje handlowe, finalizacja sprzedaży.

  • Analiza konkurencji i zapotrzebowania klientów.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta min. 1 rok.

  • Nastawienie na cel i motywacja do działania.

  • Umiejętności sprzedażowe oraz świetne zdolności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub/oraz języka rosyjskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • System premiowy/prowizyjny.

  • Możliwość rozwoju i nauki w strukturach firmy.

  • Opiekę medyczną w Enel-medzie.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Proces rekrutacji- jak wygląda? Składa się z dwóch prostych etapów:

1. Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem.

2. Spotkanie z osobą reprezentującą Dział Handlowy, gdzie dostaniesz szczegółowe informacje dotyczącej pracy i odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910275803