2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń i Programów Rozwojowych

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta będącego liderem w obszarze szkoleń oraz programów rozwojowych w sektorze edukacji i biznesu poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży Szkoleń i Programów Rozwojowych.

Realizowane przez Klienta programy: Szkoła Tutorów, Szkoła Dydaktyki Akademickiej, Szkoła Mentorów, Międzynarodowy Kongres Tutoringu cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku i są wysoko oceniane przez Klientów.

Obecnie firma pracuje nad uruchomieniem certyfikowanego programu w Wielkiej Brytanii.

Klient działa 12 lat w sektorze nauki i edukacji oraz w biznesie. W organizowanych szkoleniach wzięło udział ponad 25000 osób. Współpracę podjęto z ponad 460 placówkami edukacyjnymi.

Jeżeli interesujesz się szeroko pojętym rozwojem, masz doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem, jesteś zmotywowaną, pozytywną osobą, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! :)

Proponujemy Ci stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Szkoleń i Programów Rozwojowych. Czekamy na Twoje CV!

Twoje zadania

  • sprzedaż produktów edukacyjnych dedykowanych sektorowi edukacji oraz biznesu. Do naszych kluczowych programów należą:

    • certyfikowane szkolenia z Tutoringu,

    • certyfikowane szkolenia z Mentoringu,

    • programy rozwojowe,

    • innowacje w dydaktyce .

  • pozyskiwanie nowych Klientów instytucjonalnych i indywidualnych oraz budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi Klientami,

  • przygotowanie kompleksowych, spersonalizowanych ofert dla Klientów,

  • pośredniczenie w komunikacji pomiędzy Trenerami a Klientami,

  • prowadzenie prezentacji dla Klientów,

  • aktywny udział w przygotowaniach do przetargów,

  • negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami.

 Swoje obowiązki będziesz mogła/mógł w pełni wykonywać w biurze. Nie przewidujemy wyjazdów służbowych. Okazjonalnie będą odbywać się spotkania bezpośrednie z Klientami.

To, co możemy Ci zaoferować

  • umowę o pracę na pełny etat w godz. 8-16 lub 9-17,

  • wynagrodzenie podstawowe + satysfakcjonujące prowizje,

  • profesjonalne wdrożenie w pracy,

  • udział w certyfikowanych szkoleniach,

  • dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • możliwość awansu,

  • pracę stacjonarną w biurze w centrum Wrocławia,

  • pracę w kameralnym, przyjaznym zespole,

  • latem dobrą kawę na klimatycznym patio :)

 Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenia w obszarze doradztwa lub sprzedaży opartych na badaniu potrzeb Klienta i budowaniu długotrwałych relacji,

  • dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

  • zainteresowań w obszarze edukacji bądź szkoleń, warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji itp.

  • umiejętności zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • dużym atutem będzie Twoja wiedza z zakresu postępowań przetargowych,

  • mile widziane będzie wyższe wykształcenie na kierunkach humanistycznych,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego.

Prosimy o wysyłanie CV, klikając przycisk: Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity, Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 890144535