2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Północ
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SANTE – lider na rynku producentów żywności funkcjonalnej – rozszerzyła swoją działalność o wyjątkową strefę Wellness & SPA - Studio Sante.

OBOWIĄZKI:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Kontakt (mailowy i telefoniczny) sprzedażowy z klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami

  • Udzielanie informacji, przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji, prezentacja i sprzedaż oferowanych usług/produktów

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi i indywidualnymi

  • Przygotowanie i koordynacja realizacji eventów

  • Bieżący monitoring i analiza rynku oraz działań konkurencji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Skuteczność w osiąganiu przyjętych do realizacji celów sprzedażowych

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientem

  • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji pracy

  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole

  • Praca od pon. - pt, dodatkowo co druga sobota

  • Opieka medyczna - Medicover

  • Kartę Multisport

  • Możliwość bezpłatnego korzystania z basenów oraz strefy saun

  • Zniżki na produkty Sante

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 910560661