2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świdnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

CENTRUM TMT to autoryzowany Salon i Serwis Škoda, obecny na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży samochodów używanych w Świdnicy.

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i stacjonarna obsługa klientów wg standardów firmy,

  • analiza potrzeb klientów,

  • negocjacja cen,

  • wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu,

  • prowadzenie jazd testowych,

  • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe i prowizje,

  • system szkoleń,

  • przyjazną atmosferę w zespole,

  • możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód).

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej,

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,

  • zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja do osiągania celów,

  • wysoki poziom obsługi klienta,

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • doświadczenie w sprzedaży (będzie to dodatkowy atut).

Prosimy o załączenie klauzuli do przesyłanego CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Centrum TMT” sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 912664330