2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzeszcz
HR AAA Auto
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa Klientów wg standardów firmy

  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu

  • Jazdy testowe

  • Dbanie o właściwą ekspozycję samochodów

Wymagania:

  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych.

  • Dobrej znajomość branży motoryzacyjnej.

  • Zaangażowania, wysokiej kreatywności oraz motywacji w osiąganiu celów.

  • Wysokiego poziomu obsługi klienta.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.

  • Gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej.

  • Wykształcenia min. średniego.

  • Doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut).

  • Wiedzy technicznej pozwalającej na wycenę pojazdów (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę.

  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin (w godzinach 9-21, również weekendy: soboty i niedziele handlowe). W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym).

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę Multisport.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 756726475