2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów - DAF - woj. kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży samochodów marki DAF

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

·        sprzedaż samochodów ciężarowych,

·        realizacja celów ilościowych i jakościowych,

·        aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·        utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi i potencjalnymi klientami,

·        organizacja procesu przygotowania samochodów do sprzedaży, przygotowanie

i prezentacja ofert,

·        rozwój programu sprzedaży samochodów ciężarowych w regionie,

·        stałe monitorowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji,

·        budowanie pozytywnego wizerunku marki na powierzonym rynku.

Wymagania wobec kandydatów i kandydatek:

·        samodyscyplina i wysoka motywacja własna,

·        doświadczenie w sprzedaży produktów B2B,

·        zainteresowanie motoryzacją,

·        komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów,

·        doskonałe zarządzanie swoim czasem pracy,

·        sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows,

·        wykształcenie minimum średnie,

·        umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia,

·        prawo jazdy kat. B,

·        wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

·        umowę o współpracę,

·        zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,

·        samochód służbowy, telefon, laptop,

·        pełny zakres szkoleń,

·        prywatna opieka medyczna w PZU,

·        ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

lub kontakt telefoniczny 724-650-273, 724-550-522 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 896262439