2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
AAA AUTO
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa Klientów wg standardów firmy

  • analiza potrzeb klientów, negocjacja cen

  • wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu

  • jazdy testowe

  • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów

To oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji (u nas nie musisz martwić się o klientów, mamy ich dużo ;-)

  • Szkolenia pod okiem doświadczonych specjalistów

  • Otwartą, przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze

  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)

  • Pakiet medyczny i kartę Multisport

Nasze wymagania:

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów

  • wysoki poziomu obsługi klienta

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w sprzedaży (będzie to dodatkowy atut)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 696028156