2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów 4-10 tys. z. netto Śródmieście

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma importująca samochody ALEXAUTO - Oferujemy dostawę samochodów z USA, Kanady i Europy zapewniając kompleksowe wsparcie naszym klientom na każdym etapie.

Rozszerzamy nasz zespół i poszukujemy doświadczonych sprzedawców i specjalistów importu samochodów. Oferujemy stałe wynagrodzenie od początku okresu próbnego.

Dziś ALEXAUTO otwiera swoje eleganckie biuro w samym sercu Warszawy!

Zakres obowiązków:

-Obsługa zgłoszeń (telefonicznie - z portali społecznościowych oraz strony internetowej) Skuteczne korzystanie z systemu CRM oraz odpowiednie wypełnianie dokumentacji

-Doradztwo i selekcja samochodów dla klientów

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

-Udział w aukcjach internetowych

-Zapewnienie wsparcia klientom na każdym etapie transakcji

Wymagania:

-Umiejętność skutecznej sprzedaży i radzenia sobie z obiekcjami

-Doświadczenie w dziedzinie sprzedaży

-Wiedza o budowie samochodów

-Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i rozwój osobisty

-BARDZO MILE WIDZIANE - Doświadczenie w imporcie aut z USA

Oferujemy:

-Sprawiedliwe wynagrodzenie bez górnej granicy.

-Godziny pracy od poniedziałku do piątku, 10:00-19:00

-Praca w biurze w centrum Warszawy w towarzystwie młodych, wyrozumiałych i pomocnych osób.

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę

Atrakcyjne wynagrodzenie od 4 000 zł - do 10 000!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 890060714