2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wilda
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży: produkty konopne-praca, biuro pod Poznaniem

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasze BIURO mieści się b. blisko Poznania - tylko 3 km! -Gądki (idealny dojazd autem lub pociągiem z dworca głównego w Poznaniu).

DOJERZDŻAJ Z NASZYMI POZOSTAŁYMI PRACOWNIKAMI Z POZNANIA!

Dołącz do Nas i zostań: Doradcą Handlowym ds. produktów konopnych!

Szczegóły na: www.indiacosmetics.pl - zakładka PRACA

Dojeżdżaj z Naszymi pozostałymi pracownikami z Poznania - autem - już od jutra! (to tylko 3 km od Poznania)!

Twój zakres obowiązków

-      Budowanie bazy klientów (pełna swoboda w ich wyszukiwaniu)

-      Tworzenie oferty, adekwatnej do potrzeb danego klienta

-     Budowanie dobrych relacji z klientami

-      Pozyskiwanie zamówień (telefoniczne) na określone produkty Spółki (szeroki asortyment)

Nasze wymagania

-      Doświadczenie w sprzedaży;

-      Wykształcenie min. Średnie;

-      Znajomość języków obcych (min. jeden wymagany);

-      Umiejętność pracy w zespole;

-      Wysoka umiejętność komunikacji oraz negocjacji z klientem;

-     Umiejętność budowania dłuższej relacji z klientem;

-     Otwartość oraz zdecydowanie w działaniu.

To oferujemy:

·      Wynagrodzenie oparte na stabilnej podstawie 4500 zł + satysfakcjonujący system prowizyjny (jeśli będziesz zaangażowany, możesz zarobić 10 000 zł i więcej);

-      Stabilne zatrudnienie; możliwość umowy o pracę od pierwszego miesiąca pracy;

-      Konkursy motywacyjne dla działu Sprzedaży;

- Praca - 7:00 do 15:00 - praca biurowa;

-      Szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży;

-      Miła atmosfera w biurze, jak i poza nim;

-      Możliwość awansu na wyższe stanowiska np. Manager sprzedaży;

-      Zniżki pracownicze na wszystkie produkty Spółki;

-      Dodatkowe benefity,

np. wyjścia integracyjne/wcześniejsze wyjście z pracy - po spełnieniu określonych kryteriów zespołu sprzedaży, wycieczki zagraniczne dla zwycięzców konkursów sprzedażowych oraz inne;

-      Możliwość udziału w Międzynarodowych Targach Konopnych;

Coś o Nas:

·       posiadamy w swojej ofercie zarówno produkty kosmetyczne, medyczne, spożywcze oraz produkty dla zwierząt (zabawki konopne / smycze).

·       Gwałtownie się rozwijamy, zatem czekamy na osoby chcące odnieść sukces razem z INDIĄ!

Miejsce pracy:

·       62-023 Gądki k. Poznania, ul. Dworcowa 8A.

Dogodny dojazd zarówno autem (biuro mieści się przy samej S11)

oraz

PKP (Dworzec Główny PKP Poznań) lub (PKP Starołęka) DO (PKP Gądki),

lub

z innymi Naszymi pracownikami.

·       APLIKUJ JUŻ DZIŚ - NIE CZEKAJ!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 913654421