2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tychy
Reverse Marketing
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży produktów reklamowych, zdalna 50% prowizji

Wynagrodzenie

1 600 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Ogłoszenie o Pracę: Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Firma: Reverse Marketing Sp. z o.o

Branża: Marketing i Reklama

Lokalizacja: Praca zdalna

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych Klientów dla naszych usług reklamowych.

Sprzedaż rozwiązań reklamowych zorientowanych na wyszukiwarki internetowe oraz reklamę na Facebooku.

Dostosowywanie ofert do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Oferujemy:

Umowę B2B

Wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 50% prowizji (Najniższa wartość kontraktu w wysokości 2900 zł netto)

Elastyczne godziny

Praca w pełni zdalna

Praca wyłącznie na leadach

Wsparcie i szkolenia w zakresie naszych produktów i usług.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej produktów reklamowych.

Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

Samodzielność, organizacja pracy i nastawienie na wyniki.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć skuteczne strategie reklamowe dla naszych klientów!

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909071972