2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży, Producent mebli z drewna

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZIEMANN HOME DÉCOR

Producent mebli z drewna

W związku z rozwojem firmy w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

(praca stacjonarna)

Miejsce pracy:  Poznań, Galeria Polskie Meble

Główne zadania:

- Utrzymywanie standardu ekspozycji i aranżacji salonu;

- Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta;

- Kompleksowe doradztwo klientom w zakresie oferowanych mebli i dodatków;

- Przyjmowanie i koordynowanie procesu zamówień mebli oraz terminów ich realizacji.

Wymagania:

- Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta;

- Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych;

- Zaangażowania i inicjatywy;

- Zorientowane na klienta, jego potrzeby i oczekiwania;

- Znajomość obsługi komputera;

- Znajomość branży meblowej i zainteresowanie wyposażeniem wnętrz będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Umowę o pracę.

- Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

- Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910730706