2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żyrardów
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży , pracownik biurowy , obsługa klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w branży budowlanej oraz brukarskiej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko :

Sprzedawca/doradca klienta w punkcie sprzedaży kostki brukowej w miejscowości Jaktorów-Kolonia

Wymagania:

-doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem

-umiejętność szybkiego uczenia się

-umiejętność pracy w grupie

-bardzo dobra organizacja pracy

-komunikatywność, sumienność i zaangażowanie

-dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

-dobra znajomość asortymentu po przeszkoleniu

-obsługa zamówień klientów, robienie ofert,

-doradzanie klientom w wyborze produktów

-ustalanie transportów

-obsługa sprzętu biurowego (komputer,kasa fiskalna, xero ,skaner )

-przyjmowanie gotówki od klientów

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Jaktorów-Kolonia

  • umowa o pracę

  • wynagrodzenie wypłacane terminowo

  •  wsparcie we wdrożeniu w zakres obowiązków

  • pracę w miłej atmosferze i małym zespole

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 912765652