2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
VTP S.C.
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży- praca stacjonarna

Wynagrodzenie

5 100 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiodąca na rynku papierosów elektronicznych firma VTP Sp. z o.o.- do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży. Ambitnej osoby, lubiącej kontakt z klientem. Ważne dla nas są: Twoja motywacja, zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych i pozytywne nastawienie do klientów.

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż naszych produktów- kontakt telefoniczny z klientem

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa dotychczasowych partnerów

  • Obsługa i realizacja zamówień elektronicznych i telefonicznych

  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Inne prace biurowe

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze telefonicznej klienta

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji handlowych

  • Dobra organizacja pracy i samodzielna inicjatywa

  • Zaangażowanie oraz determinacja w dążeniu do celu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość systemów magazynowo–sprzedażowych np. Subiekt GT

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od indywidualnych wyników

  • Jasno określone cele i zadania

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i przyjaznym zespole

  • Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne

  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę po okresie próbnym

  • Praca stacjonarna w pełnym wymiarze w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Dopisz:

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 847651047