2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Czyżyny
Dodane Dzisiaj o 12:24

Specjalista ds. Sprzedaży - praca od 15.05

Wynagrodzenie

4 700 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Ponownie rozbudowywujemy zespoły, projekty bardzo się rozwijają i szukamy właśnie Ciebie! :)

Rozmowa z drugą osobą to dla Ciebie woda na młyn? Lubisz nowinki techniczne albo chcesz się z nimi zapoznać? Chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową lub wracasz na rynek po dłuższej przerwie? A może dopiero szukasz swojej pierwszej pracy? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, na chociażby jedno pytanie, to zapraszamy do aplikacji!

Jest to praca dla osób w każdym wieku. Wystarczy otwarta głowa i chęci do nauki, a reszty Cię nauczymy.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo i telefoniczna sprzedaż usługi Orange Światłowód, TV lub Orange Love

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem

  • Wprowadzanie zamówień, uaktualnianie danych w CRM

  • Weryfikacja statusu zamówienia

Nasze wymagania:

  • Silna orientacja na obsługę Klienta

  • Umiejętne wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Chęci poszerzania wiedzy produktowej

  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin tj. od pon-pt (9.00-17.00)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Call Center: w sprzedaży, w obsłudze Klienta

Oferujemy:

  • Stałą podstawę (od 28 zł brutto/h, tj. od 4700 zł brutto/mc) oraz wysoką prowizję za sprzedaż

  • Stabilną pracę z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Szkolenie adaptacyjne z doświadczonym trenerem

  • Pracę stacjonarną, a po nabyciu doświadczenia - praca hybrydowa

  • Koleżeńską atmosferę w biurze, zgrany zespół oraz strefę relaksu z PS5

  • Rozwój w strukturach firmy

  • Zniżki pracownicze na usługi Orange Polska (50%)

  • Benefity po 3 miesiącach od zatrudnienia

  • Elektroniczny obieg dokumentów kadrowych - m.in. umowy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 900858117