2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Sącz
Dodane 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Plus i Polsat Box

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej Plus i Polsat Box poszukuje pracownika.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

 Twój zakres obowiązków:

·     Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

·    Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

·     Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

·     Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

·     Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

·     Sporządzanie analiz sprzedażowych

·     Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

 Nasze wymagania:

·     Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

·     Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

·     Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

·     Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

·     Wykształcenie minimum średnie

·     Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

 To oferujemy:

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 887015349