2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wysogotowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży - Opiekun klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Golden Key Media jesteśmy szybko rozwijającą się firmą w branży Reklamowej.

Naszą główną działalnością jest produkcja spotów oraz emisje reklam w TV.

W związku z rozwojem i poszerzeniem działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy

  • Rozsyłanie ofert do potencjalnych klientów

  • Realizacja planów sprzedażowych na dany miesiąc

  • Koordynacja produkcji spotów reklamowych

  • Współpraca z działem technicznym w celu dostosowywania ofert do potrzeb klienta

  • Analiza rynku oraz identyfikacja nowych możliwości rozwoju

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów

  • Znajomości branży reklamowej będzie dodatkowym atutem

  • Wyjątkowych umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych

  • Zdolności do samodzielnego planowania i organizacji pracy

  • Zaangażowanie w realizację celów firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym (podstawa + prowizja)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę w pracy

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ.

Serdecznie zapraszamy do aplikacji poprzez wysłanie swojego CV.

 Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozdrawiamy, zespół Golden Key Media!

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 910461334