2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jasło
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży na platformach międzynarodowych

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań oświetlenia LED, markowych źródeł światła, wysokiej jakości osprzętu oświetlenia i akcesoriów elektrycznych. Nasza firma to również czołowy i autoryzowany dystrybutor globalnych marek – Osram, Ledvance, Philips Lighting. Konsekwentne dążenie do dynamicznego rozwoju w działalności firmy mocno intensyfikuje się także wokół promocji marki własnej oświetlenia LUMILED®, która obecnie stabilnie zyskuje na rynku i poszerza swój asortyment produktowy.Kompetentni pracownicy, jakościowe produkty i wysoka kultura obsługi to jedne z kluczowych idei stojących za tworzeniem naszego potencjału na przyszłość - służą one zarówno nam, jak i naszym klientom oraz partnerom biznesowym.

Rozwijaj się z nami.

Dołącz do naszego zespołu E-commerce International jako Specjalista ds. sprzedaży na platformach międzynarodowych

Lokalizacja: Jasło

Rodzaj umowy: Pełny etat

Opis stanowiska: Jako Specjalista ds. sprzedaży na platformach zagranicznych, będziesz odpowiedzialny za zarządzanie oraz optymalizację sprzedaży naszych produktów na różnych międzynarodowych platformach e-commerce. Twoim zadaniem będzie analiza trendów rynkowych, zarządzanie asortymentem, odpowiednie wykorzystanie narzędzi marketingowych oraz analiza konkurencji, a także optymalizacja listingów produktach pod kątem SEO.

Obowiązki:

• Tworzenie i optymalizacja listingów produktowych zgodnie ze standardami platformy sprzedażowej

• Bieżąca analiza danych sprzedażowych w celu identyfikacji trendów i możliwości rozwoju.

• Rozpoznanie i monitorowanie konkurencji pod kątem cenowym, produktowym i zastosowanych rozwiązań logistycznych, sprzedażowych, marketingowych.

• Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych i reklamowych

.• Ścisła współpraca z działem zaopatrzenia i logistyki w celu zapewnienia dostępności towaru i optymalizacji wysyłek.

• Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi i zarządzanie opinią online.

Wymagania:

• Biegła znajomość minimum 1 języka obcego.

• Doświadczenie w pracy na platformach e-commerce takich jak Amazon, eBay, Kaufland itp. będzie dodatkowym atutem.

• Zdolności analityczne i dobra znajomość Excela.

• Podstawowe prace graficzne (niezbędne do tworzenia listingów) - Adobe Photoshop/ Photopea

• Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

• Kreatywność i innowacyjność w podejściu do sprzedaży i marketingu.

Oferujemy:

• Pracę w młodym i zmotywowanym zespole.

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zniżki na produkty firmowe

• Pakiet dodatkowych benefitów

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 920320881