2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kwidzyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży na Allegro

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży Allegro, którego obowiązki będą polegały na:

  • Tworzeniu i zarządzaniu ofertami na platformie Allegro

  • Monitorowaniu rynku oraz analiza trendów sprzedażowych

  • Budowaniu i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Optymalizacji działań sprzedażowych w celu osiągnięcia wyznaczonych celów

  • Aktywnym poszukiwaniu nowych możliwości sprzedażowych i kanałów dystrybucji, w celu maksymalizacji zysków i zasięgu działalności

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel

  • Biegłe poruszanie się po stronach internetowych

  • Doświadczenie w sprzedaży online, preferowane na Allegro

  • Znajomość narzędzi i strategii sprzedażowych na platformie Allegro

  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników

  • Samodzielność w działaniu oraz orientacja na osiąganie wyników

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilność zatrudnienia

  • system wynagrodzenia obejmujący stałą podstawę oraz premie/ prowizje – podstawa min. 4000 netto po okresie próbnym

  • zdobywanie doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • interesującą, odpowiedzialną pracę na pełny etat

  • praca w godz. 08:00 -16:00

CV, które nie będą spełniały stawianych wymagań nie będą rozpatrywane !!!

CV należy składać za pośrednictwem platformy, mailowo na adres podany w ogłoszeniu lub osobiście w siedzibie firmy: PHU RIVAGIS Paweł Król ul. Krańcowa 1, 82-500 Kwidzyn - tel.: 886 946 925

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 912496498