2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Niepołomice
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży monitoringu floty

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Lokalizacja: Niepołomice, praca stacjonarna

O firmie:

SignatiGPS to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań do monitoringu floty pojazdów samochodowych oraz maszyn. Nasze autorskie oprogramowanie oferuje szereg funkcjonalności pozwalających na dobre zarządzanie zasobami, co przekłada się na zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji oraz spotkań z potencjalnymi klientami w celu przedstawienia korzyści płynących z naszego systemu.

  • Analiza potrzeb klientów oraz dostosowywanie oferty do ich specyficznych wymagań.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży technologicznej lub motoryzacyjnej.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i negocjacji.

  • Wysoka motywacja do pracy i zdolność do samodzielnego organizowania własnego czasu pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość branży i rozwiązań Fleet Managament

  • Znajomość narzędzi CRM i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie z branży technologicznej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy oparty na wynikach.

  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy i laptop.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Pyszną kawę :)

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 918468076