2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecinek
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży - j.niemiecki

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży – jęz. niemiecki

Miejsce pracy: Szczecinek

Wymagania:

· Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;

· Wykształcenie wyższe;

· Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsłudze klienta;

· Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

· Prawo jazdy kat. B;

· Otwartość i umiejętność budowania relacji z klientem;

· Organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

Zakres obowiązków:

· Przygotowywanie ofert handlowych, miesięcznych budżetów oraz cenników dla obsługiwanych klientów;

· Koordynowanie procesu realizacji zamówienia handlowego – przyjęcie zamówienia, zorganizowanie wysyłki towaru do klienta, przygotowanie dokumentów związanych z załadunkiem towaru;

· Obsługa klientów przydzielonego rynku - prowadzenie rozmów handlowych;

· Uczestnictwo w targach branżowych.

Oferujemy:

· Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· System nagród miesięcznych;

· Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

· Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

· Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

· Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kronospan Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku (kod poczt. 78-400), przy ul. Waryńskiego 1, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. Cele i podstawa prawna przetwarzania danych Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy, podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, aby kierować oferty pracy do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody wyrażonej w formularzu rekrutacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Okres przechowywania danych Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji lub 2 lat od daty złożenia aplikacji przy wyrażeniu zgody na ich wykorzystanie w przyszłych rekrutacjach. Dane osobowe nie będą przetwarzane także po wycofaniu przez Panią/Pana zgody lub złożeniu sprzeciwu, w sytuacjach gdy takie uprawnienie przysługuje. Odbiorcy danych Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Spółkę w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT), przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z zaleceniami Spółki. W przypadku wyrażenia zgody dane osobowe mogą zostać udostępnione innym spółkom Kronospan w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Prawa osoby, której dane dotyczą Posiada Pani/Pan prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych, żądania  ich  sprostowania, usunięcia,   wniesienia sprzeciwu, ograniczenia   przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora,  skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie  danych  osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów  jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Wyrażenie zgody na udostępnienie danych innym spółom Kronospan jest dobrowolne. Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę oraz przetwarzanych w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, o którym mowa wyżej, jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W każdej chwili może Pani/Pan złożyć  sprzeciw wobec profilowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 907681776