2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Kokoszki
AB Bechcicki
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998r. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Budowlanych 27

Zadania na stanowisku:

  • profesjonalna obsługa Klientów i budowanie z nimi pozytywnych relacji handlowych

  • doradztwo produktowe i współpraca z dostawcami

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej

  • tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta

  • zamawianie towaru i nadzór nad realizacją dostaw

Wymagamy:

  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane o profilu budowlanym)

  • podstawowa znajomość środowiska MS Office (Excel, Word)

  • inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • otwartość, komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym i/lub doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, w zespole preferującym kreatywność i inicjatywę

  • rozwój zawodowy i osobisty oraz szkolenia handlowe i branżowe

  • karty MultiSport dla pracowników i członków ich rodzin

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 911282167