2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wysoka Głogowska
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej - SPEC FOOD SERVICE SP. Z O. O.

Lokalizacja

Wysoka Głogowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z stałym rozwojem biznesowym Firma SPEC FOOD SERVICE Sp. z o. o. z siedzibą w miejscowości Dąbrówki k. Łańcuta oferującą kompleksową realizację usługi w zakresie dystrybucji produktów gastronomicznych poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej

Miejsce pracy : Wysoka Głogowska

Zadania:

• telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klienta B2C, B2B

• obsługa reklamacji oraz zwrotów

• wprowadzanie zamówień do systemu „Baselinker” przyjętych telefonicznie, mailowo

• procesowanie zamówień z pomocą systemu „Baselinker”

• zamawianie brakujących produktów przez system B2B naszych partnerów handlowych

• stały kontakt z klientami, informowanie o opóźnieniu dostawy, braku produktu

• utrzymywanie stałych relacji z klientami

• znajomość ofert oferty handlowej sklepu internetowego

Oczekujemy:

• wykształcenie min. średnie

• bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office

• mile widziana znajomość SI Asseco WAPRO MAG, integratora Baselinker

• mile widziane doświadczenie w obsłudze Allegro BUSINESS, ERLI Shop

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista

• dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań

• umiejętności pracy pod presją czasu

• znajomość branży gastronomicznej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• umowę o pracę na pełen etat

• atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników

• możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia

• przyjazne i kreatywne środowisko, tworzone przez młody i ambitny zespół

• zniżki na firmowe produkty

• wyplata dodatkowych świadczeń z ZFŚS

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany na stronie z dopiskiem w tytule listu: Specjalista ds. Sprzedaży internetowej. Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spec Food Service Sp. z o. o. znajdującej się pod adresem 37-100 Łańcut, Dąbrówki 422 A moich danych osobowych do celu prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Przyjmuje do wiadomości, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat mogę uzyskać w siedzibie przez Spec Food Service Sp. z o. o. znajdującej się pod adresem 37-100 Łańcut, Dąbrówki 422 A, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu podany na stronie internetowej firmy lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres podany na stronie internetowej firmy. Posiadam także prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Wysoka Głogowska,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wysoka Głogowska
ID: 896296116