2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Aleksandrowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej - E-Commerce

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Aleksandrowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce. Szukamy osoby do pracy stacjonarnej w miejscowości ALEKSANDROWICE koło Krakowa.

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa i aktualizacja oferty w różnych kanałach sprzedaży (wystawianie nowych oraz weryfikacja już wystawionych ofert pod kątem zgodności z ustalonymi standardami

  • Stały nadzór nad elektronicznymi kanałami sprzedaży (np. strona internetowa sklepu, Allegro) – odpowiednie kształtowanie oferty handlowej

  • Analizowanie rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce

  • Dbałość o wzrost sprzedaży i optymalizację kosztów z nią związanych

  • Wykazywanie inicjatywy w działaniu oraz konsekwencja w dążeniu do jak najlepszej realizacji postawionych celów

  • Proponowanie strategii działań sprzedażowych i reklamowych

Nasze wymagania

  • Znajomość platformy IdoSell Shop lub innej oraz platform sprzedażowych np. Allegro.pl, Morele.net, Empik.com

  • Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT lub zamiłowanie do wiedzy technicznej

  • Umiejętność korzystania z rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności pracy

  • Analityczne myślenie, dobra organizacja własnej pracy i samodzielność

  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia uzależniona od indywidualnych wyników

  • Dodatek frekwencyjny

  • Wsparcie ze strony zespołu i przełożonych

  • Benefity: pakiety sportowe - MultiSport, MEDICOVER Sport, pakiet rozwoju osobistego MultiLife, pakiet medyczny WARTA, ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze do -50%

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Aleksandrowice,

Małopolskie

Małopolskie, Aleksandrowice
ID: 890870443