2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Błeszno
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej E-commerce

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HG hava Sp. z o.o. powstała w oparciu o ponad jedenastoletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży urządzeń wentylacyjnych. Firma HG hava jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce rekuperatorów, central wentylacyjnych, okapów kuchennych i osprzętu wentylacyjnego jednego z największych producentów z branży HVAC w Turcji firmy DOGU.

Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania instalacji wentylacyjnych dla obiektów użyteczności publicznej, przemysłu, budownictwa mieszkaniowego i klientów indywidualnych.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy obecnie osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie rozwijanie sprzedaży w sklepie internetowym, platformie allegro oraz amazonie a dokładniej:

        Twój zakres obowiązków

  •  planowanie i przeprowadzanie akcji promocyjnych (Google Ads, Facebook, firmowa WWW, Newsletter);

  • promocja oraz ciągłe doskonalenia i wdrożenia sprzedaży internetowej

  • tworzenie reklam graficznych na firmową stronę www, facebook, oraz Newsletter;

  • bieżąca obsługa sklepu internetowego, rejestracja i weryfikacja nowych klientów;

  • czynny udział w rozwoju internetowych narzędzi sprzedażowych firmy;

  • ciągła interakcja poprzez aktualności strony oraz profile social media z aktualnymi i potencjalnymi klientami firmy;

  • analiza, nadzór i raportowanie skuteczności podejmowanych działań;

  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży i działem technicznym;

  • copywritering, przygotowywanie i korekta tekstowych materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • kreatywność, pozytywne nastawienie oraz orientacja na rozwiązywanie zadań

  • ugruntowana wiedza z zakresu e-commerce , e-marketingu

  • umiejętności graficzne (grafika reklamowa); posługiwanie się programami graficznymi

  • dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego (m.in. Google Analytics, Search Console, Facebook Business, Google Ads, etc.)

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • komunikatywności i samodzielności w działaniu

  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • doświadczenie w obsłudze klienta internetowego

  • znajomość specyfiki sprzedaży e-commerce

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • umiejętności tworzenia i pozycjonowania stron internetowych SEO będą dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • posiadanie wiedzy technicznej w dziedzinie wentylacji.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat i umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i prowizję od sprzedaży

  • Pracę w dobrej atmosferze w młodym i ambitnym zespole

  • Realny wpływ na organizację i pracę działu

www.hghava.com

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 667939283