2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podlaskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Białystok
  6. E-commerce (handel internetowy) - Centrum
Dodane 01 czerwca 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej e-commerce

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Jeśli:

  • uwielbiasz analizować złożone dane i wyciągać z nich wnioski,

  • jesteś znakomicie zorganizowany i lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik,

  • nieustanne rozwijanie kompetencji zawodowych to integralna i nieodłączna część Twojego życia

...to być może jesteś osobą, której szukamy!

Szukamy bowiem osoby z dużymi kompetencjami analitycznymi na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży internetowej e-commerce.

Kilka słów o nas

Jesteśmy jedną z największych księgarni internetowych w Polsce. Od 20 lat zajmujemy się sprzedażą książek, gier planszowych i zabawek.

Zakres obowiązków:

  • Analiza konkurencyjności ofert na tle innych podmiotów

  • Optymalizacja efektywności realizowanych działań promocyjnych i sprzedażowych.

  • Rozwój sprzedaży poprzez platformy e-commerce, aktywna promocja produktów

 Wymagamy:

  • znajomości bieżących trendów, strategii i narzędzi z dziedziny marketingu i sprzedaży internetowej

  • naturalnej chęci do ciągłego ulepszania, eksperymentowania i poprawiania

  • pogłębionych umiejętności analitycznych, wyciągania wniosków z danych marketingowych

 Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko ludzi nastawionych na współpracę, a nie rywalizację.

  • Duże możliwości pogłębiania swoich kompetencji i rozwoju zawodowego w szybko rosnącej firmie.

  • Płaską strukturę organizacyjną, która pozwala na szybkie wprowadzanie własnych pomysłów.

  • To nie będzie praca lekka, ale dla właściwej osoby przynosząca mnóstwo satysfakcji.

Szukamy osoby niezwykłej, więc naprawdę postaraj się nam pokazać, że taką jesteś.

 Jeśli chcesz zdobyć tę pracę, pokaż, że Ci naprawdę zależy.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 675733200