2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Świętokrzyskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Skarżysko-Kamienna
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej Allegro / Skarżysko-Kam

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozpocznij pracę w Poster Planet. Jesteśmy prężnie rozwijającym się sklepem e-commerce z 15-letnim doświadczeniem w branży wystroju wnętrz. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą plakatów i obrazów. Poszukujemy osoby, która pomoże nam rozwinąć nasze działania na platformie Allegro.

Sprawdź nasz sklep: posterplanet.pl

Twoje zadania:

  • obsługa platformy sprzedażowej Allegro

  • wprowadzanie naszych produktów na platformy sprzedażowe typu Allegro, grupy branżowe na Facebooku etc.

  • tworzenia kampanii Allegro Ads

  • monitorowanie konkurencyjnych aukcji i działań firm z branży

  • aktywne współtworzenie tekstów i akcji marketingowych na firmowym blogu i social media. Działamy na wcześniej przygotowanych zdjęciach! :)

  • obsługiwanie klientów w procesie sprzedaży internetowej oraz obsługi posprzedażowej

  • dbanie o dobry wizerunek marki oraz zadowolenie Klienta z obsługi

Nasze wymagania:

  • znajomości platformy sprzedażowej Allegro

  • doświadczenie w obsłudze konta Allegro

  • umiejętność prowadzenia działań reklamowych na Allegro

  • zainteresowanie dziedzinami ecommerce i social media

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami

Mile widziane:

  • znajomość systemu BaseLinker

  • podstawowa znajomość zasad działania usług w Internecie: strony www / sklepy internetowe

  • znajomość programu Canva

  • Lekkie pióro

  • zainteresowanie grafiką oraz branżą wystroju wnętrz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B, umowa zlecenie

  • 1/2 etatu

  • praca w siedzibie firmy Skarżysko-Kamienna

  • Wsparcie ze strony działu marketingu

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 896110191