2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Przasnysz
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GREENSO SP. z o.o. powstała w 2009r. Zajmuje się min. sprzedażą urządzeń ogrodniczych, skuterów oraz części i akcesoriów.

Obecnie poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży internetowej

Obowiązki:

  • wystawianie i aktualizacja ofert na platformach e-commerce

  • praca z wykorzystaniem różnych platform e-commerce, np. sklep internetowy Ucommerce, Allegro, Baselinker, Subiekt GT

  • wystawianie dokumentów sprzedaży i listów przewozowych

  • obsługa klienta

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • znajomość sprzedaży na platformie Allegro

  • znajomość MS Excel

  • raportowanie efektów pracy

  • systematyczność i doskonała organizacja pracy

  • otwartość i komunikatywność

  • wykształcenie techniczne będzie dużym atutem

Praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu, Miejsce Pracy: Przasnysz

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 903091655