2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Krosno
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Wynagrodzenie

4 600 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Zarządzanie kontami na platformach Amazon, eBay i Allegro.

Optymalizacja listingu produktów, w tym dostosowywanie treści do wymagań poszczególnych platform.

Zarządzanie zamówieniami, dostawami i zwrotami.

Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i odpowiedź na ich zapytania.

Analiza danych i raportowanie wyników działań na platformach

Wymagania:

Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Umiejętność efektywnej komunikacji w języku polskim i angielskim.

Zdolności analityczne i zdolność do interpretacji danych rynkowych.

Łatwość pracy w zespole i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Znajomosć pakietu MS Office lub ekwiwalentów.

Mile widziane dodatkowe umiejętności:

Znajomość dodatkowych języków obcych.Doświadczenie w obszarze marketingu internetowego

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 888667369