2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pęcice Małe
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pęcice Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Balneo jest dynamicznie rozwijającą się firmą która konsekwentnie budującą swoją markę i pozycję w branży sanitarnej. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Opis stanowiska:

  • obsługa sklepów internetowych Allegro, Emag, Amazon

  • obsługa programu Baselinker

  • kompleksowa obsługa klientów biznesowych (oferty, faktury, reklamacje)

  • rozliczanie płatności klientów

  • rozliczanie zwrotów klientów

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • raportowanie wyników wykonanej pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • praca stacjonarna w biurze w Sokołowie k/Pruszkowa

  • godzinach pracy 8.00-16.00 (poniedziałek – piątek)

  • stałe wynagrodzenie

  • ciekawą i różnorodną pracę

  • pracę w małej firmie i możliwość rozwoju stosunkowo nowej gałęzi firmy

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym,

  • znajomość programu Baselinker będzie dodatkowym atutem

  • znajomość programów excel, word

  • odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,

  • dynamizm i inicjatywa w działaniu

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV poprzez OLX

Lokalizacja

Pęcice Małe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pęcice Małe
ID: 860314533